Warsztaty Odysei Umysłu podczas Dni Kościana

7 miesięcy ago Artur Możliwość komentowania Warsztaty Odysei Umysłu podczas Dni Kościana została wyłączona

ZAPISY

Bezpłatne warsztaty Odysei Umysłu (programu edukacyjnego w formie konkursu międzynarodowego) podczas Dni Kościana 3 – 4 czerwca 2017.

Dzięki warsztatom dzieci, młodzież oraz rodzice będą mogli zobaczyć na czym polega rozwiązywanie zadań odysejowych oraz jakie są możliwości uczestnictwa w zajęciach w Kościanie. W trakcie warsztatów uczestnicy będą tworzyć Kościan swoich marzeń zaczynając od placu zabaw poprzez obiekty (miejsca), które chcieli by mieć w sowim mieście, aż do wizji Kościana przyszłości. Warsztaty przewidziane są dla dzieci w wieku od 5 lat do 15 lat.

Grupy wiekowe:
Juniorki: przedszkole i klasy 1-2 SP – dzieci będą tworzyć
z dostępnych materiałów swój wymarzony plac zabaw. Grupa pracuje razem i tworzy jedno wspólne rozwiązanie.
1 grupa: uczniowie klas 3 – 5 SP– zadanie dla tej grupy: stworzenie z dostępnych materiałów obiektów (miejsc), które chcieliby mieć w swoim mieście. Grupa pracuje razem i tworzy jedno wspólne rozwiązanie.
2 grupa: uczniowie klasy 6 SP oraz 1-2 Gimnazjum – zadaniem grupy jest stworzenie Kościana przyszłości z dostępnych materiałów. Grupa pracuje razem i tworzy jedno wspólne rozwiązanie.

ZAPISY