Festyn w przedszkolu nr 2

7 miesięcy temu Artur Możliwość komentowania Festyn w przedszkolu nr 2 została wyłączona

Piękna pogoda, uśmiechy i występy dzieci dla mamy i taty.

Jak co roku w okresie od maja do czerwca uczestniczymy w festynach i piknikach w plenerze.

W tym roku rozpoczęliśmy od festynu w Samorządowym Przedszkolu nr 2 w Kościanie. Nasze stoisko ciszyło się dużym zainteresowaniem. Dzieci mogły pobawić się robotami jeżdżącymi, układającymi kostkę Rubika, a także za pomocą ręką z Lego® przenosić kubeczki. Dużo uśmiechu dawała również kobra z Lego®, która cmokała w rękę każdego kto przed nią pomachał. Jednak poza robotami dzieci bardzo chętnie uczestniczyły w naszych doświadczeniach, jak wybuchające lawą wulkany czy balon-rakieta.

Bardzo się cieszymy, że po raz kolejny mogliśmy sprawić dużo radości i zabawy dla dzieci z Przedszkola i nie tylko.
Do zabawy włączało się rodzeństwo przedszkolaków i rodzice 🙂

Kolejne spotkanie z dziećmi odbędzie się już za tydzień 3 czerwca podczas Dni Kościana. Serdecznie zapraszamy do naszego stanowiska na pl. Wolności. Tam będziecie mogli również zobaczyć, jak bawią się dzieci z Odyseją Umysłu i również pobawić się robotami.

Poniżej kilka zdjęć z festynu od pani Izy (naszej instruktorki). Jak tylko pojawią się kolejne, to umieścimy.

A jeśli macie swoje zdjęcia z dzisiejszego festynu w towarzystwie dzieci i robotów, to umieszczajcie w komentarzach.

Zapraszamy również na naszą stronę na FB facebook.com/MlodyPolitechnik